Rullibuss

Rullibuss

Rullibuss on uus ja seninägematu lähenemine rulluisutamisele kui liikumisharrastusele, mis üha rohkem inimesi oma võludega köidab. Kasvav harrastusrulluisutajate seltskond ongi need inimesed, kellele mõeldes see ettevõtmine teoks sai tehtud.
Idee on pakkuda rullisõpradele parimat võimalikku oskusteavet koos kõige sinna juurde kuuluvaga, mis puudutab rulluisutamist. Meie liikuva minimarket-uisukaravani tugevaima küljena tooksimegi välja inimesed, kes pühendunult oma tegemistele on valmis nõustama ja aitama uisutajaid algajast professionaalini. Seda nii varustuse valimisel, kui sellega sõitmisel.

Rullibuss annab rulluisutamise koolitusi Tallinnas Saku Suurhalli parklas. Kokkuleppel tuleme koolitusi andma üle Eesti.
Külla on oodatud kõik huvilised olenemata soost, vanusest ja sõiduoskusest.
Oodatud on ka igas vanuses lapsed,  kellele on välja mõeldud spetsiaalsed mängulised harjutused.

Rullibussi ühe eestvedaja, Meelis Aasla sõnul soovib Rullibussi meeskond pakkuda inimestele eelkõige võimalust õppida rulluisutamise algtõdesid. “Meie kooskäimise eesmärk on olla abiks kõigile õpihuvilistele uisuomanikele. Eriti oluline on olla olemas algajatele ja lastele, kes asjaga alles tutvust teevad. Just neile suunatud jõukohased harjutused ja mängud aitavad edaspidi ohutumalt liigelda.”

Algajatele mõeldud harjutuste ja edasijõudnute treeningprogrammi eestvedaja,  Kert Keskpaiga  sõnul on aasta aastalt juurde ehitatud suurepärase asfaltkattega  kergliiklusteed tublisti harrastusuisutajate arvu kasvatanud. “Tänavapildis püüavad pilku ikka enam arglikumad ja ebakindlamad uisutajad. Tegelikult on uisutamine imelihtne ja jõukohane kõigile huvilistele. Üsna keeruline on soravalt lugeda, kui tähti ei tunne, sama on ka rulluisutamisega. Lihtsad harjutused ABC- valdkonnast, natuke iseseisvat nokitsemist igal uisukorral ja liuglemine rulluiskudel muutub meeldivaks ajaviite vormiks, mitte järjekordseks ületamist vajavaks hirmuks.”

Meiega koos on võimalik:

õppida rulluisutamist.
meid külla kutsuda korraldamaks algõpet ja koolitust seltskonnale, olenemata tasemest ja varustuse olemasolust.
lasta hooldada rulluiske.
leida lahendus jalale liiga tegevatele rullidele.
soetada uut varustust.
soojendada võistlusrulluiske.
tellida jalavormi järgi tehtavaid võistlusrulluiske.

Oleme valmis abistama kõigega, mis meie võimuses mõjutada. Meile meeldivad kõik head inimesed ja rullisõbrad, kelle jaoks me ennast ka pidevalt paremaks tahame muuta.

Kohtumiseni rullirajal!

LOE KOOLITUSTE TOIMUMISE KOHTA SIIT :