Rullibuss 2020

Koolitused eriolukorra ajal

Hetkel toimuvad treeningud 10 liikmeliste treening-gruppidena, kus peale treeneri saab osaleda 9 rulluisuhuvilist. Treeningul osalemiseks on vajalik eelregistreerimine!

– Lastele mõeldud rühmatreeningud toimuvad teisipäeviti ja neljapäeviti algusega 17.00-18.00.

– Täiskasvanutele mõeldud rühmatreeningud toimuvad teisipäeviti ja neljapäeviti algusega 18.30-19.30.

Treeningul osalemiseks on vajalik eelregistreerimine.

Selleks vali:

– Rullibussi veebilehel – “Koolitused” rippmenüüst “Rühmatreening”

või 

– Rullibussi veebilehe esilehel olles rühmatreeningud ning klikka “Read more”

Seejärel tee valik, kas soovid osaleda laste või täiskasvanute treeningul ning millisel päeval treeningule soovite tulla.

Registreerides ennast treeningule veendu, et saad ka sellel päeval ja kellaajal kindlasti treeningul osaleda, sest hetkel on eriolukorra tõttu treeningul osalejate arv piiratud! Kui treeningul siiski osaleda ei saa, anna meile sellest vähemalt 4h enne treeningu algust teada, helistades telefonil – 56681744.
Treeningule mitte kohale ilmudes ja meile sellest eelnevalt mitte teada andes ei saa te ennast  järgnevatele treeningutele enam registreerida! 

Suure huvi ja broneeringu kohtade kiire täituvuse korral, lisame juurde uusi treening aegu.  Teavitame lisaaegade tekkimisest kliente läbi Rullibussi Facebooki lehe.

Lisaks ei toimu hetkel ka rulluisuvarustuse renti. Varustuse rendi kohta tuleb täpsem info maikuu jooksul, mis sõltub hetkel eriolukorra lahenemisest.

Koolitus toimub kuiva ilma korral, kui asfalt on märg, siis me koolitust läbi viia ei saa. Täpse info trenni toimumise või mitte toimumise kohta leiad meie Facebooki lehelt – https://www.facebook.com/Rullibuss.

RULLIBUSS on valmis tulema igasse Eesti paika, täpsema info saamiseks võta ühendust elizabethjogi@gmail.com või kert@bont.ee

Kohtumiseni!